Hlavní sponsor

Banner
Banner
Banner
Banner

IGC Browser

Banner
Banner

Reklama

Banner

Systém přihlašování letů na PG-Leonardo PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivo Bartoň   
Středa, 04 Únor 2015 21:40

Základní funkcí je samozřejmě zaznamenávání letů. Je přitom jedno, zda se jedná o lety PG, PPG/MPG, ZK nebo i větroň. Systém přihlašování letů je založený na serióznosti pilota - IGC se neověřuje. Je tak je možné přihlásit i tracklog ze zařízení, které záznam nevaliduje G-Rekordem.

Služba je zdarma.

Každý let je bodově ohodnocen OLC skórem. Databázi všech letů si můžete při prohlížení libovolným způsobem řadit dle jména či přezdívky pilotů, startovačky, typu tratě, datumu provedení letu, výrobce křídla, atd.

Pro kluby, spolky a společenství P/PG, MPG a ZK pilotů můžeme připravit i klubové soutěže - vyhodnocování nahraných tracklogů. Jestliže vám vyhovuje OLC bodování tratí, které databáze letů Leonardo používá standardně, pak je zřízení takovéto soutěže opět BEZPLATNÉ a velmi rychlé (řádově do týdne). Vaše žádosti na zřízení takovéto soutěže zasílejte mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

V rámci Leonarda probíhají soutěže, do kterých se musíte přihlásit v nastavení PROFILU PILOTA. Zde je potom možné účast v soutěžích v budoucnu přenastavit. Jednotlivé lety přebírají nastavení soutěží z profilu pilota, ale je možné odhlásit let i jednotlivě v editaci letu.

Přihlásit je možné let bez ohledu na jeho datum. Je možné i hromadné přihlášení letů v souboru ".ZIP".

Aktualizováno Úterý, 17 Únor 2015 08:33
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit